Energetiniai gėrimaiGaivieji gėrimaiNegazuoti gėrimai

Kaimiška gira

    

Selita Kaimiška Firminė gira Maskvos konkurse laimėjo sidabrą

 

Maskvoje vykusios konferencijos „Rusijos gėrimai 2014“ surengto konkurso metu „Kaimiška Firminė“ gira buvo apdovanota sidabro medaliu.

 Šešioliktą kartą organizuotoje fermentuotų gėrimų gamintojų konferencijoje dalyvavo ir patirtimi dalijosi ekspertai iš Rusijos ir Europos šalių. Konkurse dėl apdovanojimų varžėsi 150 pavadinimų giros, gaminamos Rusijoje ir Baltijos šalyse. Degustacijos metu autoritetinga komisija rinko nugalėtojus šešiose kategorijose. „Firminė“ gira buvo įvertinta sidabro medaliu giros su priedais kategorijoje.

 „Rusijoje labai palankiai vertinamos Baltijos šalyse gaminamos giros. Komisijos nariai džiaugėsi, kad gamintojas taip puikiai sugebėjo atkurti tokį giros skonį, kurį dar puikiai prisimena mūsų tėvai ir seneliai. „Selitos“ gaminama „Firminė“ gira komisijos narių buvo giriama už sodrų skonį, už unikalų kmynų prieskonį ir standžią putą“, - įspūdžiais iš konkurso dalinosi „Selita“ ir Ko marketingo vadovė Lina Mickevičienė.  

Nuo 2011 metų „Selitos“ gaminama „Firminė“ gira dabar jau yra laimėjusi iš viso keturis apdovanojimus.
„Ši mūsų gira kasmet skina apdovanojimus Nacionaliniame giros ringe, o dabar buvo įvertinta ir tarptautiniu mastu. Manome, kad pagrindinė tokios sėkmės sąlyga – mūsų technologo Mindaugo Zabulio sukurtas ir analogo rinkoje neturintis skonis, praturtintas tikrų kmynų ekstraktu“, - sako L. Mickevičienė.

 

 

 

 

 

 

UAB ,,Selita" ir Ko gaminamos natūraliai raugintos giros kiekvienais metais Lietuvoje organizuojamame ,,Giros ringe" laimi prizines vietas:
 
2010m. - Selita ,,Kaimiška" gira laimi AUKSO medalį; Selita ,,Kaimiška Medaus" gira laimi BRONZOS medalį.
2011m. - Selita ,,Kaimiška Firminė" gira laimi AUKSO medalį.
2012m. - Selita ,,Kaimiška Firminė" gira įvertinta BRONZOS medalu.
2013m. - Selita ,,Kaimiška Firminė" gira, trečius metus iš eilės gauna aukščiausius vertinimus ir vėl apdovanojama AUKSO medaliu!
2014m. - Selita ,,Kaimiška Firminė"gira MASKVOS konkurse laimi sidabro medalį!
 
 
 Džiaugiamės, kad jau tiek metų, mūsų gaminamos giros skonis puikiai vertinamas ir pripažįstamas ir didžiuojamės jau ŠEŠIAIS medaliais!